سلام! سرآشپز شیبابا اومده پیشتون که جذاب‌ترین و خوشمزه‌ترین بخش هر وعده غذایی، یعنی دسر رو براتون جذاب‌تر کنه! می‌پرسید سرآشپز شیبابا چطوری این کارو میکنه؟ با انواع و اقسام دسرهای مختلف که آماده شده براتون تا طعم‌های جدیدی رو کشف کنید و از اونا لذت ببرید.
میدونستید پودر ژله شیبابا از قدیمی‌ترین محصولاتیه که توسط سرآشپز شیبابا عرضه می‌شه؟ اولین بار پودر ژله شیبابا ۲۷ سال پیش برای عاشقان ژله و دسر عرضه شد. مثل همه محصولات دیگه‌مون، ژله و دسرهامون هم کاملاً بدون رنگ مصنوعی هستند و در صورت استفاده از مواد رنگ دهنده، همگی طبیعی هستند. ژلاتینی که سرآشپز شیبابا استفاده میکنه، ژلاتین حلال گاوی هست که از سازمان حلال مالزی، سازمان غذا و دارو ایران و آزمایشگاه‌های مستقل گروه شیوا تاییدیه دارن و شما خیالتون از مصرف اونا راحت هست. سرآشپز شیبابا، همیشه حواسش به سلامتی شما هست، برای همین هم است که ژله و دسرهای کم‌شکر و بدون شکر هم برای عاشقان طعم فراهم کرده است.
باید بدونید که ژله تنها محصول سرآشپز شیبابا برای دسر نیست! علاوه بر ژله، پودینگ و دسر میوه‌ای هم به این مجموعه اضافه شده با کلی طعم‌ها و مزه‌های مختلف که می‌تونید مطمئن باشید تا مدت‌ها با مزه‌های تکراری مواجه نخواهید شد. اگه برای کشف مزه‌ها و طعم‌های جدید آماده هستید ادامه این صفحه رو بخونید!


محصول وزن (گرم) نام محصول طعم تعداد در دیسپلی تعداد در کارتن وزن کارتن
(کیلوگرم)
پودر دسر
(جعبه)
۵۰ توت فرنگی توت فرنگی ۱۲ ۸ ۴/۸
هلو هلو
آلوئه ورا آلوئه ورا
۹۰ کارامل کارامل ۸/۶۴
۷۰ کاکائو شکلاتی ۶/۷۲
محصول وزن (گرم) تعداد در دیسپلی تعداد در کارتن وزن کارتن
(کیلوگرم)
پودر ژله (جعبه) ۱۰۰ ۱۲ ۸ ۹/۶
پودر ژله (ساشه)
پودر ژله رژیمی (جعبه) ۳۰ ۲/۸۸
پودر ژله کم‌شکر (جعبه) ۶۰ ۵/۷۶
پودر ژله فله‌ای (سطل) ۳۰۰۰ - - -
انواع طعم ها

محصول وزن (گرم) نام محصول طعم تعداد در دیسپلی تعداد در کارتن وزن کارتن
(کیلوگرم)
پودینگ
(ساشه)
۱۰۰ موز موز ۱۲ ۸ ۹.۶
نارگیل نارگیلی
کاکائو شکلاتی
بیسکوییت بیسکوییتی

خواندنی‌ها