کرمونا، از قدیم تا حالا

برند کرمونا، اولین برند شکلات صبحانه در آسیاست که در سال ۱۳۴۶ برای اولین بار توسط آقای حسین عالیزاد به بازار ایران معرفی شده و فعالیت خود را شروع کرد. کرمونا برند تخصصی شکلات صبحانه و فرآورده‌های شکلاتی است که پس از چند سال توقف در تولید در سال ۱۳۹۹ مجدداً توسط شرکت تولیدی شیوا در بسته بندی جدید، با کیفیت و طعمی بهتر به بازار ایران بازگشته است.
در تولید این شکلات صبحانه، به جهت حفظ اصالت کالا، از فندق با کیفیت روستای اشکور، منطقه‌ای در شمال ایران استفاده می‌گردد که به لحاظ طعم و کیفیت، از جمله مرغوب‌ترین فندق‌های ایران و جهان محسوب می‌شود. کرمونا به عنوان قدیمی‌ترین برند شکلات صبحانه در ایران، تداوم کیفیت را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و از هیچ فرصتی برای حفظ رضایت مصرف‌کنندگان عزیز دریغ نمی‌کند.

شکلات صبحانه کرمونا

با طعم و ساختار منحصر بفرد خود نیاز ما را به یک شکلات صبحانه خوشمزه و مغذی برطرف می‌سازد. وجود ۱۳ درصد فندق، که در مقایسه با سایر برند‌های شکلات صبحانه بیشتر است، موجب خلق طعمی دلچسب و متفاوت می‌گردد. همچنین مقدار بالایی از فندق تازه و باکیفیت ایرانی در کرمونا، انرژی تازه و زیادی به ما بخشیده و آن را به یک کرم کاکائویی فندقی خاص تبدیل می‌کند. این شکلات صبحانه‌ی سالم و مقوی، فاقد اسید چرب ترانس و محصولی کاملاً سلامت محور بوده که می‌تواند انتخابی مناسب برای قرار گرفتن در صبحانه و میان وعده‌های ما باشد. با شکلات صبحانه فندقی کرمونا و حس بی‌نظیر چشیدن ذرات با کیفیت آن، اوقات‌مان را شیرین‌تر کنیم.

آخرین مطالب اینستاگرام